Roportajlar

BAŞLARKEN

 

Bir aşk hikayesi…Belki Yeni başlangıçlara ilk adımdı merhabaydı benimkisi.Tatlı bir heyecan sarmıştı zaten içimi web sayfasını kurmamdan sonra bu sayfayı nasıl geliştirebilirim diye düşündüm ve Türk musikisine ciddi katkıları olan Derneklerin şeflerini ve başkanlarını sayfamda ağırlama kararı almıştım.Kolay değildi  belki yapacağım bu proje ama Desteğini esirgemeyen bir çok insanla karşılaştım.Açıkçası bu beni fazlası ile sevindirmişti.

 

Ciddi bir projenin ilk adımlarını yavaş yavaş atma zamanı gelmişti.Bu projeyi kafamda oluşturken bir çok kişinin müzikal ve engin bilgisine ulaşarak böyle bir kitap siz saygıdeğer musiki sever gönül dostlarına hazırlandı okurken türkiyedeki seçkin  korolar hakkında  bir bilgi bankasına ulaşacaksınız.

 

4 Sanat Sezonu (2010-2011 9 Yılından Başlamak üzere bir çok koro başkanı şefi ile bu vasıta ile tanışma fırsatım oldu.Musikinin birleştirici gücü ve ortak payda da buluşmamız çok özel röportajlarla bütünleşti. Artık bu röportajları bir araya getirme zamanı gelmişti.Sizlere bu çalışmam ile   sanat severler ile paylaşmanın onurunu yaşamaktayım

 

SAYGILARIMLA

BERK VARNATOPU